Kopieer de code en plak deze in het veld "kortingscode" in de winkelwagen.
*Deze actie is geldig van t/m 06-04-2025 op bijna het gehele assortiment. De minimale bestelwaarde is €99 voor 10% kortingen €159 voor 13% korting | minimale bestelwaarde = waarde van de producten die behouden worden en betaald zijn | per klant en bestelling slechts eenmalig geldig | niet combineerbaar met andere kortingscodes | niet achteraf van de factuur aftrekbaar | Niet inwisselbaar op producten van de volgende merken: &Tradition, ABUS, Anglepoise, ARLO, Artemide, AwoX, Axo Light, Bankamp, Baulmann, Beacon Lighting, Berliner Messinglampen, BOPP, Bover, Brumberg, Casafan, CMD, David Trubridge, Decor Walther, DOMUS, EGLO, EGLO Connect, Escale, Eufy, Faro Barcelona, Fatboy, Flos, Fontana Arte, Forestier, Foscarini, FRANDSEN, Fritz Hansen, GRIMMEISEN LICHT, GUBI, HEAVN, HerzBlut, Homematic IP, ICONE, Idual, Ingo Maurer, INNR Lighting, Jieldé, Kartell, Knapstein, Ledvance Smart+, LE KLINT, Louis Poulsen, Luceplan, LZF LAMPS, Marchetti, Marset, Masiero, Maytoni, Nordlux, Midgard, Nanoleaf, Nemo, OLIGO, Oluce, Ozonos, Philips, Philips Hue, PURE, Q-Smart-Home, Rotaliana, Schellenberg, Serien Lighting, Slamp, Steinel, Tado°, Tecnolumen, tint, Tom Dixon, TWINKLY, Umage, Westinghouse, WiZ.
*Actieperiode van 31-03-2025 t/m 06-04-2025. Deelnemende producten zijn direct in de webwinkel afgeprijsd. Enkel zolang de voorraad strekt. Geen actiecode nodig. Prijzen zijn onderhevig aan veranderingen.
Sierlijk vormgegeven vloerlamp Alba met afwerking in gesatineerd messing en geïntegreerde dimmer De 2-lamps vloerlamp Alba is een absolute blikvanger in de woonkamer, want niet alleen het ontwerp maar ook het lichteffect maakt de lamp tot een bijzonder effectieve lichtbron. Bij het ontwerpen van de vloerlamp liet ontwerpster Mariana Pellegrino zich inspireren door de puurheid en echtheid van een waterdruppel. Die is duidelijk te zien in de twee kappen die links en rechts van de beugel zijn bevestigd en gemaakt zijn van fijn opaalglas. In combinatie met de gesatineerde messing afwerking van het frame creëert dit een bijzonder elegante en verfijnde look. Het gepolijste opalen glas verzacht het licht op weg naar de omgeving en straalt het homogeen uit, waardoor een bijzonder gezellige lichtsfeer ontstaat. Die kan nog verder worden aangepast dankzij de geïntegreerde dimmer, want hoe meer het licht wordt gedimd, hoe gezelliger het lijkt.